Niestety żyjemy w czasach, w których coraz to głośniej mówi się o zagładzie planety - niedobór wody oraz wyniszczenie ekosystemu to palące komplikacje, z jakimi powinniśmy mierzyć się już dzisiaj. Jakim sposobem rozpocząć metamorfozę? Od osobistego domu, wykorzystując to, co każdego dnia przynosi nam natura. Z takim podejściem powstał portal domiwoda.pl, w którym odnajdą Państwo przeróżne urządzenia oraz systemy do efektywnego gospodarowania wodą deszczową. Na witrynie internetowej znajdą Państwo ekologiczne rozwiązania dedykowane do ogrodu, domu, biur, manufaktur, gospodarstw rolnych i przemysłu - jakiekolwiek akcesorium, system lub zasobnik na wodę to szansa, żeby pomóc planecie, polepszyć wygodę naszego życia i co najważniejsze - przysłużyć się przyrodzie. Kumulowanie i użycie deszczówki to ocalenie nie tylko dla przyrody, lecz także dla domowego budżetu. Woda deszczowa jest gratisowa, a jedna inwestycja (często dofinansowana przez UE) w stosowny system zezwoli jeszcze poprawniej gospodarować wodą deszczową, wykorzystując ją w ogródku lub też rolnictwie.


Internetowy sklep domiwoda.pl użytkuje najświeższe zdobycze techniki, sprzedając przyciągające, przetestowane oraz atestowane systemy używające wodę deszczową, zasobniki na wodę (podziemne oraz naziemne), kompostowniki, rekuperatory i wszystko to, co wolno z powodzeniem wykorzystać w ogrodzie. Gdzie wolno zamontować wskazane sprzęty? Dosłownie wszędzie - ogród, działka, dom, gospodarstwo rolne oraz dużo więcej - wszędzie tam, gdzie przebywamy i gdzie jest dostęp do wody deszczowej. Domiwoda.pl burzy także stereotypy mówiące, że skomplikowane systemy gospodarki hydrologicznej wolno montować wyłącznie w ogromnych gospodarstwach rolnych - oferta sklepu skierowana jest też dla osób prywatnych i mieszkańców, jacy pragną kupić i zainstalować mniejsze urządzenia do osobistego użytku - na witrynie znajdują się profesjonalne kategorie, w których zamieszczone są sprzęty, gotowe systemy pozyskiwania wody lub także ekologiczne rozwiązania oraz inwestycje, które pozwolą stopniowo pozyskiwać, przechowywać oraz filtrować deszczówkę.


kompostownik plastikowy cena


jeżeli boją się Państwo, że innowacje kosztują, spieszymy z wyjaśnieniem - domiwoda.pl to nie wyłącznie punkt sprzedaży z gotowymi ekologicznymi technologiami, to również grupa zawodowców, jacy pomagają w uzyskaniu dofinansowania na ekologiczne systemy do deszczówki. Proces uzyskiwania należnych finansów od rządu lub ewentualnie UE na instalacje ekologiczne może być zagmatwany i czasochłonny - zachęcamy do wypróbowania pomocy, wystarczy przekazać projekt dopłaty dla domiwoda.pl, żeby profesjonaliści zajęli się wszystkim od A do Z. Razem z odpowiednim zaangażowaniem oraz zmianami w obrębie własnego środowiska możemy oszczędzić planetę - uprzejmie zapraszamy do zapoznania się z kompletną ofertą, a w razie pytań - zachęcamy do bezpośredniego kontaktu!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz