Piłkarze The Blues w świetnym stylu rozpoczęli następny sezon rywalizacji w Premier League. Dla wielu piłkarzy był to pierwszy mecz w koszulce klubu ze Stamford Bridge. Mnóstwo kibiców Chelsea Londyn oczekiwało, by obejrzeć świeżych graczy ekipy w meczu. Trzeba podkreślić, iż zaprezentowali się z naprawdę pozytywnej perspektywy. Bez wątpienia jest to pozytywna wiadomość dla Franka Lamparda. W tej chwili trener Chelsea Londyn ma w swoim składzie sporą ilość wartościowych podopiecznych.

W poprzednich kampaniach w Premier League Chelsea FC nie radziła sobie na miarę oczekiwań. Kibice zespołu chcą lepszych rezultatów. Wielu kibiców futbolu czekało na pierwsze minuty zawodników ściągniętych z Ligi niemieckiej. Chelsea ma w tym sezonie ustalone cele,jeśli chodzi o rezultaty. Fani Chelsea FC wierzą, iż ich drużyna dobrze zainaugurują w kolejny w weekend sezon Ligi angielskiej.

Wysoka forma Chelsea FC w całym spotkaniu z zespołem Brighton

Premierowa część starcia dała kibicom obu ekip dużo fajnych emocji. Zawodnicy konstruowali sporo sytuacji podbramkowych. W pierwszej połowie tego pojedynku fani obu drużyn widzieli jedynie jedno trafienie. Futbolówkę do siatki wstrzelił Jorginho. Sędzia zarządził karnego po przewinieniu Ryana na Timo Wernerze. Do przerwy rezultat pozostał ten sam. W następnej odsłonie Brighton Hove Albion musiał odrabiać straty.

Kibice mieli nadzieję na większą ilość bramek oraz strzałów swoich ulubieńców. W następnej części meczu padło już więcej goli. W tej sytuacji skuteczniejsza była ekipa Franka Lamparda. Początek drugiej części był niesamowicie żywiołowy. Brighton Hove Albion zdołało doprowadzić do wyrównania. Końcowy sukces Drużyny Franka Lamparda był więc niepewny. Gracze Franka Lamparda wiedzieli, iż fanów Chelsea Londyn obchodzi wyłącznie wygrana.

Po bramce dla ekipy gospodarzy piłkarze Lamparda ruszyli do kreowania sytuacji pod szesnastką drużyny gospodarzy. Parę minut później Chelsea FC ponownie wyszła na prowadzenie w tym meczu. Zdobyli dwa gole. Końcowy rezultat tego meczu to 3:1 dla Chelsea. To bez wątpienia fantastyczny początek rozgrywek dla drużyny Chelsea.