Program TVN o chwytliwej nazwie Top Model to jeden ze stałych punktów ramówki przygotowanej na jesień w stacji, gdzie uczestnicy rywalizują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Ciekawe jury oraz prowadząca Joanna Krupa to przepis na sukces, czego dowodem są dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów zgromadzonych przed odbiornikami telewizyjnymi. Dodatkowo będzie można zobaczyć wiele cenionych osób w świecie mody, jak na przykład światowej sławy fotografowie, znane modelki oraz redaktorki pism o modzie.

Tym razem konkurować będzie 14 osób, wśród których są też osoby ze złotym i srebrnym biletem. Złoty bilet sędziowie przyznają tej osobie, która według nich najbardziej może nadawać się do roli modelki lub modela, co skutkuje tym, że ten uczestnik na wstępie znajdzie się w domu Top Model. Natomiast srebrny bilet to głos osób głosujących w Sieci, których zadaniem był wybór swojego faworyta, który nie musi startować w castingach i automatycznie trafia na bootcamp, czyli dalszy etap.

Jakie jest założenie programu Top Model?

Produkcja TVN ma za zadanie dać nie tylko zaistnienia w świecie modelingu, ale też pierwszych kroków i rozwój swojego portfolio, przez to co edycję postanawia się zgłosić dużo chętnych osób. Co tydzień na uczestników będą czekać różne zadania, które będą sprawdzianem tego, czy odnajdą się oni w prawdziwym świecie mody. Rolą jury jest ocenienie ich pracy i zadecydowanie o tym, który zawodnik opuszcza program w danym odcinku. Istnieje jeszcze opcja przywrócenia do programu po eliminacji, dzięki ingerencji Michała Piróga, który obserwuje panel za kulisami, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Stawką jest zawarcie kontraktu z agencją modelek i modeli i okładka dla miesięcznika "Glamour". W najnowszym sezonie poznamy, który z nich stanie się następnym zwycięzcą Top Model. O tytuł zmaga się wielu wartych uwagi modeli i modelek, dlatego też zdecydowanie warto będzie oglądać na bieżąco kolejne odcinki.

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz