Planeta potrzebuje zmian - jeśli nie zaczniemy podejmować właściwych działań, za parę lat natura nie będzie wyglądać tak, jak dzisiaj. Nieustający postęp i zapominanie o tym, co właściwe dla natury powoduje, że człowiek stał się największym wrogiem ekosystemu - powinniśmy zacząć działać. W jakim miejscu zacząć zmianę? Od własnego domu, wykorzystując to, co każdego dnia dostarcza nam przyroda. Z takim podejściem powstał portal domiwoda.pl, w jakim znajdą Państwo najróżniejsze urządzenia i technologie do skutecznego gospodarowania deszczówką. Na witrynie internetowej odnajdą Państwo ekologiczne rozwiązania dedykowane do ogrodu, domu, biur, fabryk, gospodarstw rolnych oraz przemysłu - jakiekolwiek akcesorium, system czy zasobnik na wodę to okazja, by pomóc planecie, poprawić komfort naszego życia i co najważniejsze - przysłużyć się przyrodzie. Nagromadzanie oraz wykorzystanie deszczówki to ratunek nie jedynie dla natury, ale również dla domowego budżetu. Woda deszczowa jest gratisowa, a jedna inwestycja (w wielu przypadkach dofinansowana przez rząd) w słuszny system zezwoli jeszcze przyzwoiciej gospodarować wodą deszczową, wykorzystując ją w ogródku czy też rolnictwie.


Sklep domiwoda.pl użytkuje najświeższe zdobycze technologii, prezentując interesujące, wypróbowane oraz atestowane systemy używające wodę deszczową, zbiorniki na wodę (podziemne oraz naziemne), kompostowniki, rekuperatory i wszystko to, co można z powodzeniem wykorzystać w ogrodzie. Asortyment zgromadzony na stronie bajecznie sprawdzi się w domowym ogródku, na działce i rolnictwie, w jakim miejscu liczy się każda innowacja połączona z wydajną pracą i ochroną środowiska. Domiwoda.pl to internetowy sklep dedykowany też dla domowników, którzy zastanawiają się, jak wykorzystać wodę deszczową do prywatnych potrzeb - na stronie znajdują się profesjonalne kategorie, w jakich zamieszczone są urządzenia, gotowe platformy pozyskiwania wody czy też ekologiczne rozwiązania oraz inwestycje, które pozwolą stopniowo pozyskiwać, gromadzić oraz filtrować wodę deszczową.


studnia chłonna schemat


Zawodowcy z domiwoda.pl pomagają również w uzyskaniu dofinansowania na określone systemy i instalacje ekologiczne, które zagospodarują deszczówkę. Wsparcie w przeprowadzeniu wszelkich procesów formalnych, założenie systemu oraz uruchomienie - zachęcamy do wypróbowania pomocy, wystarczy przekazać projekt dopłaty dla domiwoda.pl, aby profesjonaliści zajęli się wszystkim od A do Z. Razem z dobrym zaangażowaniem i zmianami w obrębie swojego środowiska jesteśmy w stanie ochronić planetę - gorąco zapraszamy do zaznajomienia się z pełną ofertą, a w razie pytań - zachęcamy do bezpośredniego kontaktu!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz