Najbardziej profesjonalni w kraju!


Biorąc pod uwagę fakt, że tu trafiłeś, to znaczy, że szukasz agencji SEO, która zajmie się Twoją stroną.


Nie mogłeś trafić lepiej! wypróbuj agencją SEO https://seomood.pl/


Należymy do pionierów pozycjonowania w kraju i Europie. Pozycjonujemy strony internetowe, a także specjalizujemy się w działaniach z zakresu szeroko pojętego marketingu internetowego. Jesteśmy firmą, która udowadnia, że pozycjonowanie stron jest usługą, którą da się zrealizować w taki sposób, aby efekty były naprawdę widoczne.


Zapewne większość z Was wie, że Google to najpotężniejsza wyszukiwarka internetowa na całym świecie. Sprawdzono, że tylko w ciągu jednego miesiąca używa jej aż 20 mln internautów! Co więcej, obejmują oni 93 procent wszystkich ludzi korzystających z internetu. Brzmi imponująco, prawda?


Natomiast w Polsce na krajowym rynku ich udziały w liczbie wyszukiwań wynoszą aż 97 procent. Nie ma się co oszukiwać - chcesz być widoczny w sieci? Musisz zajmować pierwsze pozycje, a my jesteśmy tu po to by osiągnięcie tego było możliwe.


Doświadczenie, profesjonalizm, najwyższa jakość usług


Nasze doświadczenie w branży sięga ponad dziesięciu lat. Nad wieloma SEOwcami dominujemy właśnie dzięki doświadczeniu nabytemu w trakcie długich lat pracy.

Przeszło dziesięć lat pracy, obserwacji, zbierania doświadczeń i dążenia do profesjonalizmu.


W zakresie naszych działań wykonujemy pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych, a także ich tworzenie, kampanie Google AdWords, marketing szeptany oraz prowadzenie firmowych kont w mediach społecznościowych jak Twitter, Facebook i Instagram.


Wykonujemy każde zlecenie, nie ważne jaki jest poziom trudności. Długookresowa analiza rynku internetowego w Polsce oraz na świecie, pozwoliła nam doskonale poznać skutecznie działających strategii pozycjonowania stron.

Zatrudniamy zespół doświadczonych ekspertów z dziedzin pozycjonowania, programowania, tworzenia stron www, obsługi social media, organizowania kampanii Google AdWords i copywritingu.

Nasze umiejętności są naprawdę wysokie.


Reklamuj się lepiej niż dotychczas!


Chcesz reklamować się przez social media?

Nasi eksperci się tym zajmą! Wezmą w swoje ręce każdy profil, nawet ten najbardziej zaniedbany lub otworzą i poprowadzą dla Ciebie zupełnie nowy.


Wierz nam, wiemy co robimy. Zależnie od Twojej sytuacji, ułożymy indywidualną strategię, dzięki której będziemy w stanie trafić do top10 wyszukiwarki Google.


Wygląda na to, że na stronie jest wirus, który uniemożliwia dalsze pozycjonowanie?

Zdejmujemy wirusy i naprawiamy nawet najbardziej skomplikowane błędy na witrynach. Strona Twojej firmy znowu może stać się wartościową i atrakcyjną wizytówką skutecznie przyciągającą potencjalnych klientów.


Agencja SEO Szczecin - Pozycjonujemy również na rynkach europejskich!


Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron zarówno na rynkach lokalnych, na rynku ogólnopolskim, jak i za granicą.

Nasi obecni Klienci to przedsiębiorstwa działające w Polsce, ale też w takich krajach Europy, jak Niemcy, Włochy czy Wielka Brytania.


Bez względu na to, jaką prowadzisz działalność i na jakim rynku działasz, SEO jest najlepszą rzeczą na jaką możesz się zdecydować.

Nie ma sensu się okłamywać - tylko pierwsza strona Google daje możliwość bycia zauważonym przez potencjalnie zainteresowanych ludzi.


I wcale nie tak łatwo je osiągnąć - dlatego też potrzebujesz rzetelnej agencji SEO byś mógł skutecznie walczyć o najwyższe podium.


Pierwsza strona Google nie jest czymś niemożliwym do osiągnięcia!


Po co zakładać firmową stronę, jeżeli nie przynosi Ci ona żadnego zysku? Wtedy to wyłącznie strata pieniędzy i czasu.


Jako profesjonaliści jesteśmy w pełni świadomi, iż wiele osób prowadzących firmy przestało ufać SEOwcom, ponieważ poprzednie firmy nie wywiązały się ze swojego zadania, a nawet popsuły obecny stan.

Jesteśmy świadomi jak bardzo może to Klienta zdegustować i dlatego działamy tak, aby usługi, które wykonujemy, reprezentowały najwyższy poziom.


Napisz lub zadzwoń, mamy najkorzystniejszą ofertę na rynku! szczególnie w Szczecinie


Jeżeli zdecydujesz się z nami skontaktować i opowiesz nam w jaki sposób prezentuje się obecna sytuacja Twojej witryny, będziemy zdolni dokonać wyceny pozycjonowania, jakie wykonamy.


Na samym początku nawiązanej współpracy przeanalizujemy obecnych pozycji w wyszukiwarce oraz jej stan.

Dzięki gamie doskonałych narzędzi służących do analizowania stron na wielu poziomach, jesteśmy w stanie wyciągnąć daleko idące wnioski, które pozwolą w odpowiedni sposób zoptymalizować i przygotować Twoją witrynę do procesu, jakim jest skuteczne pozycjonowanie.


Kilka słów o pozycjonowaniu, czyli co zrobimy, byś trafił do top10 w Szczecinie


Wielu właścicieli stron twierdzi, że wszystko wygląda tak, jak powinno, jednak często nie wiedzą nic o błędach i nieścisłościach wiążących się z ich witrynami. Profesjonalna agencja pozycjonująca będą w stanie podjąć specjalne kroki, które sprawią, że notowania Twojej witryny wzrosną.


Stworzymy listę kluczowych dla Twojej branży fraz.

Nasze zaplecze jest liczone w tysiącach domen. Posiadają one dużą wartość, zatem możesz być pewny bardzo mocnych linków zewnętrznych.

Na rezultat w przypadku naszej firmy, potrzebne są niespełna 3-4 miesiące.

Jest to optymalny okres, który pozwala na zbudowanie mocnego zaplecza i co za tym idzie - podniesienia pozycji na liście wyszukiwań Google.


Na początek wykonamy audyt SEO zawierający listę zaleceń związanych z tym, co musimy zrobić, żeby programy Google, czyli tak zwane roboty mogły zacząć odczytywać ją jako witrynę wartościową.

Wpłynie to na fakt, że nasze pozycjonowanie stanie się maksymalnie skutecznie.


Optymalizacja wykonywana przez SEOwców to konieczność. Tylko te strony, które są zgodne z algorytmem Google, są w stanie znaleźć się na pierwszej stronie


Agencja pozycjonująca strony pozwoli na optymalizację kodu HTML witryny. Przygotowane zostaną też treści, które również zostaną odpowiednio zoptymalizowane (nagłówki, słowa kluczowe w odpowiednim natężeniu etc.), funkcjonowanie witryny zostanie usprawnione pod względem technicznym (szybkie ładowanie, brak błędów na witrynie), ustalona odpowiednia jej struktura poprzez podział na podstrony. Witryna zostanie też przygotowana w wersji przeznaczonej dla urządzeń mobilnych, zdobyte zostaną linki z innych witryn (kupno linków, artykuły na blogach, katalogi firm sponsorowane, współpraca z silnymi portalami, a także szeptanki).

Często zdarza się sytuacja, gdy osobiście robi SEO da swojej strony. Nawet jeżeli daje to korzystne rezultaty w postaci wysokich pozycji, dobrze jest brać pod uwagę fakt, że aktualizuje algorytmy. Pewne z update'ów są mniej inwazyjne, inne natomiast są już poważniejsze i mogą zaskutkować spadkami witryn o wiele pozycji.


Nieprzewidywalna wyszukiwarka.


Elementów, jakie bierze się pod uwagę w przypadku sprawdzania wartości witryn jest 200.

Liczbę tę można jednak podzielić na dwie grupy. Są to czynniki związane z treścią znajdującą się na witrynie i czynniki dotyczące popularności strony w sieci.

Jeśli wszystko, czego wymaga Google zostanie zrealizowane, masz zapewnioną pozycję na szczycie wyszukiwarki.

Pamiętaj jednak, że nie da się tego osiągnąć bez wkładu ze strony profesjonalistów. Wszyscy nasi dotychczasowi Klienci w trakcie współpracy z nami w dużym stopniu poprawili obroty swoich przedsiębiorstw.


U zdecydowanej większości miesięczny obrót wzrósł nawet o 70 procent. Masz szanse stać się jednym z nich.


Poprawimy każdy błąd na Twojej witrynie, zaprowadzimy porządek po pozycjonowaniu dawnej agencji. Zrobimy wszystko, żeby znowu stała się zachęcająca i atrakcyjna dla Twoich klientów.

Dane agencji:

SEOMOOD sp. z o.o. sp.k. Pozycjonowanie stron Szczecin

Niemcewicza 26/415 IV piętro

71-520 Szczecin

Telefon: 736090601

E-mail: biuro@seomood.pl

mapa:

SEOMOOD pozycjonowanie stron Szczecinsprawdź SEOMOOD pozycjonowanie stron SzczecinBądź gotów, że już po krótkim czasie współpracy z nami, kiedy, gdy znajdziesz się w topach na pierwszej stronie Google, możesz, iż dostawać kilkanaście a nawet kilkadziesiąt telefonów.


Skoro więc masz wrażenie, że Twoja firma w obecnym czasie nie spełnia swojego zadania w takim stopniu, w jakim tego oczekiwałeś, zdobycie pozycji w top10 wyszukiwarki może być najlepszym wyjściem. Zadzwoń do nas, a z pewnością się nie zawiedziesz.


Kilka dodatkowych uwag o SEO...


By pozostać w topach nie możesz przestać pozycjonować swojej strony.

Wiele osób sądzi, że wystarczy wejść do top10, by pozostać tam na zawsze. Nie ma też czegoś takiego, jak uniwersalny przepis jak trafić na pierwszą stronę.


Modyfikacje w wynikach wyszukiwańdzieją się praktycznie bez przerwy. Google wciąż przeprowadza aktualizacje w algorytmach, a jednocześnie konkurencja również stosuje różne triki w celu osiągnięcia jak najwyższych pozycji.


Nikt nie ma pełnej wiedzy algorytmu Google i tego, jak funkcjonuje.

SEO to nieustające testy i obserwacje. W związku z tym, jeśli zamierzasz trafić na pierwszą stronę i na niej pozostać, musisz być świadom, że pozycjonowanie jest procesem, który należy stale kontynuować.


My z kolei chcemy współpracować z Tobą jak najdłużej. Jeżeli chcesz stać się jednym z naszych Klientów - zadzwoń.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz